Vánoce, Vánoce přicházejí…

Každý z nás jistě ví, že Vánoce nejsou pouze o rozdávání dárků. Adventní čas má své kouzlo a tradice. Bohužel zejména v posledních letech si mnozí z nás toto neuvědomují a kvůli věčnému stresu a shonu si kouzelný čas ani pořádně neužijí. Alespoň před těmito krásnými svátky je třeba pozastavit a užít si je. I my jsme se rozhodli trošku přibrzdit a poslední předvánoční týden navodit příjemnou atmosféru Vánoc skrze celou školu.

Během začátku první hodiny se sešel improvizovaný pěvecký sbor složený z žáků 1. stupně a pod vedením Mgr. Jarmily Hlubinkové a Mgr. Andrey Lacinové zazpívaly denně dvě až tři koledy. Tato příjemná akce má u nás již několikaletou tradici. Od hudebny se pak písně nesly všemi zákoutími celé školy. Dospělým tak navodily sváteční náladu a menším alespoň zpříjemnily již netrpělivé čekání na překvapení pod vánočním stromečkem.

Ať jsou tedy Vaše Vánoce plné pohody, radosti a úsměvů na tváři!

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky