PSYCHOLOG VE ŠKOLE

Dobrý den, jmenuji se Veronika Kalášková a bude mi ctí se setkat.

Něco o mně

Vystudovala jsem pětiletou jednooborovou psychologii na UP v Olomouci, končila jsem v roce 2015. Hned ten rok jsem začala pracovat jako školní psycholožka na středním odborném učilišti v Olomouci, od roku 2018 jsem začala působit jako školní psycholožka na dvou základních školách v Táboře. V roce 2020 jsem působila 3 měsíce na plánské základní škole, kde jsem od dubna 2023 zpět. Od roku 2012 jsem několik let pracovala v rodinném centru v Olomouci, v organizaci Člověk v tísni, několik let jsem dělala lektorku primární prevence a následně i koordinátorku. Mám zkušenost s krizovou intervencí. Od roku 2020 jsem frekventantkou psychoterapeutického systemického výcviku a sama mám od října 2021 vlastní psychoterapeutickou praxi. Jsem pod pravidelnou supervizí a účastním se intervizních setkání.

V rámci pozice školní psycholožky nabízím podporu, možnost zorientovat se, případně pomoc při nasměrování. Jako školní psycholožka řeším témata spojená se školou a nabízím poradenství, nikoliv psychoterapii.

• kalaskova@zs2su.cz
  • ve škole: sudé úterý 7:30-12 h, každá středa 7:30-12 h
  • konzultační časy – na telefonu: středa 16.00-17.00 h
  • telefon: 734 176 355

Kde mě najdete?

• kancelář č. 10, přízemí
  • chodím také po chodbách i do tříd

Proč mě oslovit?

• něco mě trápí
  • necítím se dobře
  • potřebuji se svěřit
  • potřebuji si popovídat
  • nevím si rady, je toho na mě moc

Jak mě oslovit?

• pozdravit mě na chodbě nebo ve třídě a domluvit se rovnou tam
  • zajít za mnou do kanceláře a domluvit se
  • domluvit se s mamkou, taťkou, babi, dědou, tetou – ať mi zavolají nebo napíšou a domluví se se mnou
  • domluvit se s paní učitelkou/panem učitelem třídním
S tím, co mi je na setkáních sděleno, nakládám jako s důvěrným obsahem.