Osmáci ve spleti lan…

Osmáci ve spleti lan… Přesně to odpovídá charakteru výletu, kterého se ve čtvrtek 23.6.2022 zúčastnily všechny tři osmé ročníky. Žáci se svými učitelskými doprovody vyrazili do Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou.

Brzké ranní vstávání nebylo všem asi úplně příjemné, nicméně zážitek chmurné pocity zahnal a nahradil je opačnými. Jednak žáci předvedli své umění na vzduchových trampolínách, k nimž se opakovaně vraceli, jednak relaxovali na 18jamkovém hřišti určeném pro minigolf. Většina zúčastněných během dopoledne sebrala odvahu a vyrazila na velký lanový okruh. Přestože všichni byli zpočátku řádně proškoleni, „procházka“ přes 22 překážek v 8metrové výšce byla skutečně velkým adrenalinovým zážitkem i pro ty nejodvážnější. Na naše ramena od brzkých ranních hodin dopadaly ostré sluneční paprsky, proto všichni jistě ocenili ochlazení v tamějším brouzdališti. Po poledním odpočinku se třídy přesunuly k nedaleké řece, kde se žáci mohli nejen ochladit, ale vyzkoušeli si jízdu na paddleboardu. Když nastal čas odjezdu, pro mnohé to bylo překvapení, neboť pod návalem aktivit jim tento den utekl jako voda.

Výlet si všichni užili v duchu sportu a zábavy – vyzkoušeli jsme si něco nového a utužili naše přátelství napříč paralelními ročníky. Výlet se tak stal takovou příjemnou tečkou za letošním školním rokem a teď již rovným skokem do prázdnin!