Pokémon – 3. B v knihovně

Ve středu 15. listopadu 2023 jsme navštívili místní knihovnu, kde nás čekal program na téma – Pokémon. Red a Blue.

Mohli jsme si připravit a přinést s sebou předměty na toto téma a ukázat ostatním svoje sbírky Pokémonů – kartičky, plyšáky, oblečení apod.

Nejprve jsme si prohlédli přinesené předměty, povídali si o pravosti kartiček, o jednotlivých Pokémonech a jejich vlastnostech.

Poté jsme hledali ukryté Pokémony v knihovně a následně přiřadili správná jména a jejich charakteristiky.

Prohlíželi jsme si knihy – Pokémon. Red a Blue. Četli jsme si ukázku (komiks) z vybrané knihy a pak skládali děj tak, jak šel za sebou.

Také jsme malovali, vymýšleli nové varianty „kapesních příšerek“ a na závěr jsme si prolistovali některé další knihy.

V knihovně se nám líbilo a těšíme se na další návštěvu.

Třída 3. B, třídní učitelka Pavla Vítková