Předvánoční čas ve 2.B

Mezi naše nejmilejší období ve škole patří kromě konce školního roku období před Vánocemi. Učení už jde trochu stranou a čas si zpříjemňujeme jinými aktivitami.

Advent vždy začíná naším úkolovým adventním kalendářem. Letos jsme vařili dětský punč, smáli jsme se nad našimi miminkovskými fotkami, hráli jsme společenské hry, koulovali jsme se papírovými koulemi (sníh roztál dříve, než přišel úkol), skládali číslice z našich těl, …

Na začátku prosince nás navštívil Mikuláš s čerty a anděly, „plichtou“ skončil čertovský zápas ve vybíjené proti „áčku“. V posledním týdnu před Vánocemi jsme navštívili vánoční výstavu, vyráběli přáníčka, zpívali koledy nebo zhlédli pár vánočních pohádek. A samozřejmě jsme si v pátek rozdali a rozbalili dárečky a popřáli si hezké Vánoce.

Přejeme všem radostné vánoční svátky a do nového roku vše dobré