Předvelikonoční dopoledne s dravci

Zatímco se naši deváťáci ve středu 13. dubna 2022 soustředili na svůj výkon u přijímacích zkoušek na střední školy, tak se naše celá škola od prvního až po osmý ročník vydala na akci s dravci. Společnost ZAYFERUS k nám přijela z jižní Moravy a připravila nám na hřišti v areálu COP za přítomnosti krásného počasí úžasnou show. Nejprve nám sokolníci ze společnosti představili jednotlivé zástupce dravců a sov, mezi kterými se opravdu vyjímaly vzácné druhy, jako např. sokol lovecký pocházející z oblasti Arabského poloostrova nebo orel bojovný z Afriky. Vyvrcholením akce byly ukázkové lety dravců za přispění asistence našich žáků. Vtipný doprovod sokolníků jistě přispěl k celkovému prožitku středečního dopoledne.