Prosinec ve 3.B

Letošní předvánoční čas jsme si v naší třídě opravdu pořádně užili.

Začalo to mikulášskou nadílkou a poté jsme si společně s rodiči vyrobili krásnou vánoční dekoraci. Následovala návštěva Prahy, kde jsme v divadle Karlín zhlédli představení „Sněhová královna“ a prošli si vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Velkým zážitkem byla pro děti také cesta vlakem.

V posledním prosincovém týdnu jsme v Táboře prošli podzemí v Husitském muzeu, podívali se na vánoční výstavu, do kostela a na stromeček na Žižkově náměstí. Na závěr jsme si došli na čaj s vánočkou do restaurace v Jihočeské univerzitě.

Celý předvánoční čas jsme zakončili vánoční nadílkou v naší třídě. Bylo toho hodně a bylo to super!

A nakonec bychom všem chtěli do nového roku 2023 popřát vše jen to dobré, hodně lásky, štěstí, pohody a hlavně zdraví.

Děti ze 3. B a Ditta Prášková