Prvňáčci poprvé v knihovně

Je již na naší škole tradicí, že jednotlivé třídy během školního roku využívají zajímavé programy, které nabízí knihovna. Pro naše malé prvňáčky jsme vybraly „Lvího krále“.

Hned po příchodu paní lektorka děti seznámila s organizací knihovny, jak jsou knihy zařazené, která jsou zde oddělení a kde jsou knížky hlavně pro děti. Poté se děti usadily v nejoblíbenějším prostoru celé knihovny a začal program „Lví král“ –  povídáním o malém Simbovi a jeho přátelích. Poté se zaposlouchaly do úryvku z knihy a nakonec si vyrobily obrázek lví hlavy, který si odnesly s sebou.

B.Faladová, A.Lacinová, J.Reisnerová

předcházející

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky