Prvňáčci v Knihovně

Ve středu 13.3 bylo pro naše prvňáčky v knihovně připraveno autorské čtení a workshop. Akci  pro nás připravila Eva Volfová a Tereza Horváthová, autorka a ilustrátorka knihy Nitka a zatoulaný knoflíček. Děti z 1. C navštívily knihovnu Sezimova Ústí již dopoledne a stejný program byl nachystán i pro děti z 1. A a B a to na odpoledne, v rámci školní družiny. Autorka knihy Nitka a zatoulaný knoflíček  paní Tereza Horváthová dětem celou knihu přečetla. A nebojte se, nudné to nebylo! Ilustrátorka paní Eva Volfová si připravila tvoření, které bylo inspirované knihou a hrdiny, se kterými se děti v rámci čtení seznámily. A tak oblékaly krokodýly, tvořily králíky a žížaly z látek, klacíků, vlny…čas strávený v knihovně byl velmi hezký, rychle nám utekl a trochu nás to mrzelo. Bylo to velmi pestré, inspirativní a bavilo to  jak děti, tak i dospělé!

Děkujeme za pozvání a seznámení s knihou, která není jediná od tohoto autorského dua