Sedmáci lyžovali na Lipně

Rok se s rokem sešel a my zase s žáky sedmého ročníku vyrazili od 19. do 24. 2. na lyžařský kurz do Lipna nad Vltavou. I když už počasí chvílemi připomínalo jaro, na sjezdovkách bylo ještě dost sněhu na to, abychom lyžaře zdokonalili v carvingových obloučcích a nelyžaře naučili nebát se sjet dokonce i Jezerní sjezdovku. Nutno dodat, že z nelyžařů se brzy stali profíci, kteří svůj rychlý pokrok završili čtvrtečním slavnostním pasováním na lyžaře.

Volné středeční odpoledne jsme se zavítali na Stezku korunami stromů, odkud jsme díky krásnému slunečnímu počasí mohli zahlédnout i vrcholky Alp, a pak se sešli podívat do centra Lipna, kde si děti mohly doplnit ztenčující se zásoby dobrot.

Lyžařský kurz jsme si skvěle užili i díky ubytování hned na sjezdovce v hotelu Kramolín, každé ráno i dopoledne stačilo jen naskočit do přezkáčů a vyrazit. Všichni lyžaři byli moc šikovní a budeme se těšit zase příští rok.