Sedmička za půlkou

SEDMIČKA ZA PŮLKOU

Moji milí sedmáci,

„Čas letí jako bláznivý…“ to zpívá ve své písničce Karel Gott. A opravdu, nedávno jsme se seznamovali a přemýšleli jsme vy i já, co společného nás na vaší a tenkrát i na mojí nové škole čeká. Nikdo z nás netušil, jak náročné období před sebou máme. Než jsme se stačili vzájemně poznat, začala distanční výuka. Vše jsme se ctí společně zvládli, zakončili jsme úspěšně šestý ročník a vpluli jsme do sedmého. Obavy z distanční výuky se opět objevily, ale naštěstí nás potkaly jen krátké karantény, které se staly spíše zpestřením denní výuky. Z vás se stali zkušení „druhostupňáci.“ A i když ještě nebylo možné pořádat různé školní akce, většina z vás odjela lyžovat na hory, a já jsem z toho měla velkou radost.

Začalo jaro, sedmý ročník se přehoupl do své druhé půlky a za nedlouho bude polovina druhého stupně za vámi. A já vám chci popřát do dalších týdnů spousty chuti a sil do učení a pevně doufám, že nás čekají i nějaké společné exkurze a výlety.

Přikládám několik společných fotek z našich dosavadních společně strávených chvil.

Zdraví vás vaše třídní učitelka Martina Balcárková