Skok do nového roku

V pátek 27. 1. 2023 jsme se v 13,00 hodin sešli na první celodružinové akci v novém roce.

V tělocvičně školy byla připravena stanoviště, která prověřila hravost, obratnost, rychlost, rovnováhu, šikovnost, sílu a odvahu dětí.  Tyto aktivity vymysleli a zajistili učitelé tělesné výchovy 2. stupně: paní P. Kukačková a p. Milan Sedliak a jejich žáci z 8. tříd. Naše spolupráce při této družinové akci je již tradiční a skvěle funguje. Naši kolegové a „velcí“ žáci provedli družinové děti hrou s velkým respektem a vždy všem na jednotlivých stanovištích názorně předvedli a vysvětlili, co mají dělat a jak si bezpečně  hrát. Ochotně pomáhali těm méně odvážným či zdatným a tak nebyl snad nikdo, kdo vše nezkusil a nebyl úspěšný! A to je dobře! Děti byly rozděleny do družstev a na každém stanovišti měly 6 minut na hraní. Nebojte, zdá se to málo, ale určený čas stačil a všichni si všechno vyzkoušeli! Houpali se na kruzích jako na houpačce, skákali do duchny, lezli jako opice a klouzali se po lavičce z žebřin dolů, měli možnost přejít kladinu a houpat se na provaze, vyskočit si na švédskou bednu z trampolíny, proběhnout překážkovou dráhu, přesnost potrénovat při střelbě…Akce trvala do 14,30 hodin a byla opravdu moc povedená. Děkujeme!!!

V únoru se těšíme na Karneval ve škole a divadelní představení.

Děti a vychovatelky ŠD