Školní zahrada prochází proměnou

Školní zahrada prochází proměnou

Díky získání finančních prostředků z dotačního programu Fondu životního prostředí mohla škola zahájit práce na revitalizaci školní zahrady. Projekt je rozložen na několik etap. V této první fázi vybudovala firma Zahradní architektura Tábor plochu, na kterou byl pořízen mobiliář – vyvýšené záhony a lavice. Část záhonů byla osázena, zbývající čekají na jarní období, kdy si je děti osadí a osejí sezónními rostlinami a budou se o ně v rámci pracovních činností průběžně starat a pozorovat výsledky svého snažení a péče.
V další etapě počítáme s vybudováním učebny v přírodě a věříme, že se nám tuto vizi podaří uskutečnit.

Tento projekt je financován státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

předcházející

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz