Třída 1.A

Třídní učitel / učitelka: Mgr. Vítková Pavla

Přivítání nových školáčků v 1.A

První školní den je pro prvňáčky velká událost, jak pro ně samotné, tak i pro jejich rodiče. Nastává čas plný práce, učení, ale i zábavy.
Někteří se do školy těšili více a jiní trochu méně, přesto je naším cílem, aby nové znalosti zaujaly všechny stejně.

A jaké cíle si stanovíme pro tento školní rok?
Naučíme se číst, psát, počítat do dvaceti, budeme si povídat o světě a o nás samotných. Také budeme cvičit, zpívat, malovat, modelovat, vyrábět z různých materiálů a nejen to.
Čeká nás mnoho zajímavých her, jak sportovních tak i společenských, čtení pohádek, vycházky do přírody a další.

Přeji vám mnoho úspěchů v tomto vašem prvním školním roce, rodičům mnoho trpělivosti, ale také radosti z Vašich dětí.

Třídní učitelka Mgr. Pavla Vítková

Aktuální rozvrh

1.A – POPRVÉ (se školou) V KNIHOVNĚ

Ve středu 25. 9. 2024 děti z 1.A byly poprvé (se školou) v knihovně. Seznámily...