Třída 1.A

Třída 1.A

Třídní učitel / učitelka:  Mgr. Lacinová Andrea

Počet žáků: 17 ( 11 chlapců a 6 dívek)

Milí prvňáčci,

vítejte ve škole. Není to tak dlouho, co jste byli u zápisu. Je září a vy se stáváte žáčky naší školy. Určitě vás zajímá, co vás čeká. Rozhodně se nemusíte bát. V následujících letech se naučíte mnoho zajímavých a důležitých věcí. V první třídě to bude hlavně čtení, psaní a počítání. Čeká vás spousta zábavy, hraní a soutěžení, budete také zpívat, malovat, tvořit a sportovat. Můžete se těšit i na divadlo, návštěvu knihovny, procházky a výlet. Seznámíte se s novým prostředím, získáte nové zkušenosti. Potkáte nové kamarády, s kterými zažijete spoustu legrace a zábavy.

Přeji vám, abyste vykročili tou správnou nohou, zažili jste mnoho úspěchů a ve škole se vám líbilo.

Rodičům přeji mnoho trpělivosti a pevné nervy.

Andrea Lacinová

 

 

Aktuální rozvrh

 

1.A

No post found

 

 

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky