Čertovská vybíjená v pátých ročnících

Mikuláš, čert, anděl. Trojice, která pravidelně na začátku prosince obchází jednotlivá stavení. Některé dětičky ocení drobnými dobrůtkami, jiným nadělí pouze brambory a uhlí. I naši základní školu nezapomněli navštívit. Pro náš první stupeň se právě 5. prosinec nese nejen v duchu návštěvy těchto tří mocných postav, ale na všechny vždy čeká mezitřídní turnaj ve vybíjené.

Naši páťáci se tohoto turnaje také zúčastnili. Síly obou tříd však byly jak v dívčí, tak i v chlapecké skupince vyrovnané. Po prvních dvou setech 1:1. Rozhodla tedy tzv. náhlá smrt. Hlasitě fandící diváci motivovali hráče, protože všichni opravdu chtěli vyhrát.  Ale síly obou tříd zůstaly opět v rovnováze – za dívky vyhrála 5.A, za chlapce 5.B. Do obou tříd tak putovala čokoládová odměna.

Mikuláš i se svojí družinou jsou již dávno za námi. Stejně tak i turnaj ve vybíjené. My se však už jistě všichni těšíme na další akce, které na nás čekají. A že některé z nich budou opět sportovní, je nyní už skoro jasné…

 

předcházející

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky