Lyžařský kurz 7. a 8. ročník

Po dvouleté pauze se od 9. do 14.1 opět uskutečnil lyžařský kurz pro vybrané sedmáky a osmáky ve skiareálu Lipno nad Vltavou. Náplní kurzu byl výcvik na sjezdových lyžích a dva odvážlivci se zdokonalovali i v jízdě na snowboardu.
Sněhové podmínky se naštěstí oproti začátku nového roku značně zlepšily, takže bylo možné využít velké části areálu a zkusit různé úrovně sjezdových tratí. Nutno dodat, že hlavní sjezdovku Jezerní zvládli sjet po pár dnech výcviku i úplní začátečníci a mohli tak ukončit svůj výcvik pasováním na lyžaře. Volné odpoledne žáci strávili prohlídkou Lipna a nákupem drobností.
Všichni lyžaři byli moc šikovní a věříme, že si lyžařský kurz užili. Tak snad zase příští rok.

Instruktoři

předcházející

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky