Soutěžení aneb deskohraní

Třetí celodružinovou akci jsme pořádali  25. 11. 2022. A bylo to Soutěžení aneb deskohraní.
Jak takové odpoledne probíhá? Děti si obchází stanoviště, kde jsou připraveny oblíbené deskové a karetní hry. Jsou to  Dobble, Člověče, Dáma, karty na hru Prší, Pexeso, Mikádo, Kolíčky, Tučňáci, Auta, Ubongo atd. Na hru v duchu fair – play dohlíží nejstarší kamarádi, tentokrát to byly děti z 4.A, 6.A  a 7.B. Rozhodčí pozorně sledují probíhající hry a vítěze odměňují lístečkem. Kdo z hráčů nasbírá nejvíce lístečků, je ve svém oddělení vítězem.

Odpoledne jsme si opravdu užili!!! Z družin a přilehlé chodby, kde se turnaj odehrával, se ozývalo brebentění dětí, smích a nadšené výkřiky vítězů…Všichni si domů odnesli hezký zážitek a sladkou dobrotu…

Dne 15.12. se těšíme na tolik oblíbený Bleší trh!

Klidný a ničím nerušený adventní čas v duchu rodinné pohody a harmonie přejí děti a vychovatelky ŠD