Dubínek v čase adventním

Adventní čas je obdobím, který nás nabádá k zamyšlení. Čas, který bychom měli zaměřit na ty nejslabší, nejzranitelnější. Jsou jimi lidé handicapovaní a senioři z domu seniorů. Právě ti potřebují naši pomoc, naši pozornost, naši lásku a vstřícnost. Náš soubor se rozhodl věnovat těmto lidem svůj čas a potěšit je vystoupením, zaměřeným na adventní zvyky a obyčeje. Vidět rozzářené oči lidí, kteří již mají něco za sebou a sledovat, jak si s námi prozpěvují, je neskutečně naplňující. Děkujeme, že jsme mohli pro ně vystoupit v Sezimově Ústí ve Spektru, a také v domě seniorů v Soběslavi.

Další vystoupení jsme si užili s diváky ze Sezimova Ústí. V projektu s názvem Česko zpívá koledy jsme si zanotovali společně s některými členy Gospelu známé koledy. Byla to fajn akce s fantastickými zpěváky z řad obecenstva. Jsme rádi, že jsme byli součástí projektu, do kterého se zapojilo celkem 846 míst v České republice a 5 ze zahraničí.

Budeme se těšit na další akce v novém roce 2023.

Za DFS Dubínek zapsala Andrea Lacinová

 

předcházející

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky