„Trapas nepřežiju“

Také máte občas pocit, že dnešní mláďata zapomínají zdravit, neumí poprosit, nevědí, kdo má přednost ve dveřích, kdo koho pouští sednout si v autobuse, jak se správně chovat v restauraci, kdo koho představuje při seznamování a další sitauce, se kterými si neví rady? Protože my tyto situace zažíváme s dětmi dnes a denně, navštívili jsme představení v kině Spektrum s názvem „Trapas nepřežiju.“ Děti se nenásilnou formou prostřednictvím vtipných scének dozvěděly základní informace o slušném společenském jednání. S tímto tématem budeme rozhodně pokračovat v hodinách občanské výchovy, kde si děti samy zdramatizují různé scénky ze společenského života. Toto téma se jim rozhodně do života bude hodit.