Třída 2.A

Třídní učitel / učitelka: Mgr. Dvořáková Jana

Počet dětí: 17 (10 dívek a 7 chlapců)

Aktuální rozvrh

Jsme druháci!

První třída utekla jako voda a ještě rychleji i prázdniny…
Dosyta jsme si užili sluníčka, zažili jsme mnoho zajímavého, viděli spoustu krásných míst, poznali nové kamarády a hlavně si odpočinuli a načerpali sílu do dalšího vyplutí v novém školním roce.

V pondělí 4. 9. zasedneme opět do lavic. Už umíme číst, psát, počítat do 20 a můžeme se těšit do druhé třídy.
V letošním školním roce budeme získané znalosti upevňovat a rozvíjet.
Přečteme si nové knížky, budeme počítat do 100, učit se o přírodě i našem okolí.
Naučíme se nová slovíčka z angličtiny, budeme také malovat a vyrábět různé obrázky a výrobky pro radost.
Čeká nás opět plavecký výcvik, tentokrát už všechny ve velkém bazénu a na delší dobu.
Pojedeme na výlet, budeme navštěvovat knihovnu atd….
Mimo to nás čekají také různé zábavné i kulturní akce v družině i ve škole, sportovní činnosti a projektové dny.

Je opravdu na co se těšit, tak s chutí vyplujme do dalšího roku za novým dobrodružstvím jménem ŠKOLA!

V pondělí se těším na setkání!

Třídní učitelka Jana Dvořáková