Vyplouváme…

Krásný čas prázdnin je za námi, i když sluníčko na nás ještě pořád vykukuje a pálí, ještě cítíme vůni moře na své kůži, vůni lesa z prázdninových procházek a vzpomínáme na to krásné lenošení v postýlkách, když jsme nemuseli vstávat do školy.

Čas letí jako voda a tak je tu zase škola a z nás už jsou čtvrťáci. Jsme zase o rok starší a zkušenější, dokážeme už vyřešit spoustu úkolů a poradit si v zapeklitých situacích. Jste to vy, co dokážete pomoci a poradit svým kamarádům či mladším spolužákům, třeba i nerozkoukaným prvňáčkúm.

A co nás v tomto školním roce čeká? Seznámíme se s novými předměty – přírodovědou a vlastivědou. Čeká nás spousta zajímavých akcí – třeba návštěva Hvězdárny a planetária v Českých Budějovicích, dopravní hřiště, plavecký výcvik a exkurze do Husitského muzea v Táboře.

Vydejme se tedy na společnou cestu vstříc novým zážitkům, informacím a školním dobrodružstvím.

Krásnou a příjemnou plavbu na lodi 4.A přeje kapitánka J. Dvořáková