Zahradní slavnost

Dnes dopoledne 22. 6. 2022 jsme se na zahradě školy pomyslně rozloučili se školním rokem.

Pozvali jsme všechny žáky a pedagogy z 1. stupně ZŠ.  A opět to bylo pěkné!

Párty výzdoba, hry, občerstvení, hudba k tanci i poslechu…Jednotlivá stanoviště si děti obcházely podle své volby a hrály si tam, kde je to zaujalo. Mezi nejoblíbenější patřilo velké dřevěné mikádo, minigolf, míčkochytače, šašek, srážění plechovek a i střelba na branku či kbelíkové chůdy…dále si děti mohly vyzkoušet střelbu do plat či na tyčky, chůzi na dřevěných lyžích a skládání obřích puzzlí.

Všem děkujeme za pomoc s přípravou –  ochotným dětem z 5. A, paním učitelkám z 1. stupně.

Ale hlavní a velký dík patří maminkám, babičkám, tetám a i tatínkům, kteří nám pomohli vytvořit opravdu obrovský piknik!!! K snědku bylo nachystáno vše, na co si děti vzpomněly…Muffiny a koláče, bonbóny, chipsy, ovoce, zelenina, tyčky, bábovky, slaní šneci a sladcí šneci, popcorn, křupky…prostě sladkého a slaného – chutí na vybranou! Děkujeme za skvělou párty a krásné dopoledne. Moc jsme si to užili!!!

Co víc si přát? Snad jen sluníčkové léto a přetrvávající pohodu.

Mějte se krásně a v září nashledanou!!!

Vychovatelky ŠD