Šikovní atleti z 1. stupně

Dne 5. června 2023 se na Stadionu Míru v Táboře konal další ročník ATLETICKÉHO ČTYŘBOJE.

Tentokrát byla rekordní účast – 20 škol z celého okresu.

 

I přesto, že se na nás sluníčko neusmívalo a den byl hodně deštivý, naše děti bojovaly s velkým nasazením a nadšením a také podle toho vypadaly jejich výsledky.

Dvě družstva se umístila na stupni nejvyšším, a to družstvo chlapců z 2. třídy a děvčata ze 4. třídy. Stříbrnou medaili získali chlapci z 1. třídy a bronzovou děvčata z 2. třídy. Také ostatní družstva z naší školy se umístila na velmi slušných místech.

Největší pochvalu si zaslouží žáci, kteří získali medaili za jednotlivce. Na zlatou medaili dosáhla Adélka Sikorová, stříbrné medaile vybojovali Péťa Dubský, Ondra Čížek a Sofie Donnerová a bronzovou medaili si odvezli Denis Veselý a Erika Kaspříková.

 

Všem dětem chceme moc poděkovat za vzornou reprezentaci školy a pěkné chování v průběhu celého dne.

 

Ditta Prášková a Pavla Vítková

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky